Čo je virtuálna prehliadka?

Čo je virtuálna prehliadka?

VR prehliadka sa skladá z 360 stupňových panorám, ktoré sú vzájomne prepojené. Tieto fotografie umožňujú nahliadnuť do takto odfotených priestorov a pohybovať sa v nich v rámci prepojených miestností alebo lokalít v exteriéri.

Google Street View

Čo je Google Street View? Tak ako si môžete na mapách Google pozrieť ulice mesta, taktiež si môžete pozrieť reštaurácie, hotely, turistické trasy alebo firemné priestory. 

Čo to obnáša?

Lepšie umiestnenie vo vyhľadávačoch

Google má virtuálne prehliadky rád. Firmy a prevádzky uprednostňuje a tak sa dostávate vo výsledkoch vyhľadávania do popredných priečok.

Moderný vizuál

Kvalitné fotografie sú dobrý základ, ale v dnešnej dobe to nestačí. VR prehliadky sú relatívne novou formou prezentácie a tak ich implementáciou oživíte nielen svoj web, alebo aj Google My Business.

Google My Business

Slúži na správu vášho firemného profilu. Umožňuje reagovať na správy a recenzie od zákazníkov. Ponúka podrobné štatistiky a informácie o tom ako vás ľudia vyhľadávajú.

Virtuálna prehliadka na mobile

Interaktívna virtuálna Prehliadka

Ak potrebujete originálnu VR prehliadku na mieru táto možnosť je určená pre Vás.  Aké možnosti ponúka?

Využitie

Interaktívna virtuálna prehliadka je vhodná hlavne pre tých, ktorí chcú dlhodobo svoje priestory prezentovať na najvyššej úrovni. Jedná sa napríklad o hotely, reštaurácie, múzeá alebo golfové ihriská.

Možnosti
  • zachovanie firemnej identity (vlastné farby, ikony)
  • galéria obrázkov
  • spustenie videa / zvukovej stopy, informačný text
  • odkazy na stránky, rezervácie či sociálne siete
  • mapa s kontaktnými údajmi 
  • viacjazyčné prevedenie